Warsztaty „Smakuj życie”

W nowym cyklu „Rozmównica” najlepsi trenerzy, dietetycy, lekarze z Polski i ze świata poprowadzą otwarte wykłady, warsztaty, spotkania indywidualne pokazując różne rozwiązania, techniki, najnowsze światowe trendy dla świadomego, radosnego, pełnego miłości życia. Wydarzenia będą się odbywały w różnych grupach tematycznych, tak by każdy mógł coś dla siebie znaleźć.

„Rozmównica” – strefa indywidualnego wzrostu – gościem specjalnym będzie Colin P. Sisson ( www.colinsisson.com ), nauczyciel duchowy z Nowej Zelandii, światowej sławy pisarz i nauczyciel świadomego życia, osiem jego książek to bestsellery EMPIK. Głównym przesłaniem Colina jest inspirowanie do wewnętrznego przebudzenia poprzez bycie obecnym w sobie, z tym, co się dzieje w nas i na zewnątrz nas. Poprowadzi wykład „Jak połączyć się ze swoją prawdziwą mocą?”.

„Moc kobiety” – tu dzięki różnym warsztatom zbudujesz własną definicję kobiecości i poznasz jej granice, dzięki czemu zaczniesz odnajdywać czas dla siebie i przede wszystkich zaczniesz realizować swoje marzenia i pasje, przebudzisz swoją kobiecość i moc.

„Moc mężczyzny” – odkryjesz swoją moc serca, umysłu, ducha i doświadczeń m.in. na warsztatach „Ścieżka otwartego serca” w odwołaniu do prostych rytuałów i technik stosowanych przez naszych przodków.

„Siła dziecka” – najmłodsi będą mogli wyrazić się poprzez rysunek, ruch. Sztuka może dopomóc w rozumieniu i budowaniu pozytywnego stosunku wobec rzeczywistości: rozbudzać myślenie i emocje, ukazywać obszary piękna, zachęcać do postawy twórczej, wykazywać na potrzebę kontaktu z ludźmi, uczyć wartościowania.

„Szczęśliwa rodzina” – wykłady poświęcone relacjom, zależnościom i technikom uwalniania emocji, uzdrawiania relacji, oraz tematowi, dlaczego świadomy rodzic to szczęśliwe dziecko.

„Dźwięk i Ruch” – w tej części skoncentrujemy się na zmysłach, byciu w ciele i budzeniu świadomości ciała poprzez m.in. taniec intuicyjny, taniec żywiołów, improwizację w kontakcie, taijiquan tai chi chuan i jogę, techniki medytacyjne m.in. Medytacje Osho, techniki oddechowe, głos i śpiew, oraz dźwięk – na koncercie mis tybetańskich i gongów oraz koncercie mis kryształowych i bębnów i innych instrumentów.

„Warsztaty kuchni wegetariańskiej i wegańskiej” – warsztaty gotowania intuicyjnego, tu dowiesz się jak gotować proste, zdrowe dania, jak ciało daje Ci znać, czego potrzebujesz, jak kształtować codzienną dietę, jakich przypraw używać, a dla miłośników trunków jak przyrządzać nalewki.

„Terapie naturalne, alternatywne, dietetyka” – będziemy mieli okazję poznać różne techniki uzdrawiania ciała i ducha m.inn. na warsztatach z koloroterapii, sesji grupowej Reconnective Healing wg dr Erica Pearla z USA, nowej metodzie czytania sygnałów ciała „Hidden Mind” wg irlandzkiego terapeuty Toma Griffina.

Każdy dzień będzie miał fantastyczny finał. Jesteś gotowy na transformujące przeżycie, chodzenie po rozżarzonych węglach? Wydarzenia będą miały miejsce w Trybunale Koronnym,  na Błoniach pod zamkiem, w Starym Browarze i restauarcji Hades-Szeroka

Współorganizator:

Unlimited Group Polska www.cs.unlimitedgroup.pl, mail biuro@unlimitedgroup.pl,
tel. 533 993 337

 

PROGRAM

5-8 WRZEŚNIA 2013 R.

Warsztaty Smakuj życie. Program!

6-8 WRZEŚNIA 2013 R.

Benefis Roberta Makłowicza

7 WRZEŚNIA 2013 R.
GODZ. 20:30
SCENA PLAC PO FARZE

XVIII Ogólnopolski Turniej Nalewek

7 września 2013 R.
15.00
Restauracja Old Pub

Jarmark św. Jacka

5-8 WRZEŚNIA 2013 R.

STARE MIASTO

Tadeusz Rolke

8 WRZEŚNIA 2013 R.
GODZ. 18:00
PUB U FOTOGRAFA